Новости Экономика мвдсбуміноборони

У 2010 році МВС, ГПУ, СБУ та Міноборони отримають від Кабінету міністрів більше фінансування

1
base article image

Наступного року Кабінет міністрів має намір збільшити фінансування силових відомств.

Відповідно до проекту державного бюджету на 2010 р., уряд пропонує збільшити фінансування всіх силових відомств — Генеральної прокуратури, Міністерства оборони, МВС, СБУ, Головного управління розвідки Міноборони, а також Служби зовнішньої розвідки.

Для Генпрокуратури передбачені витрати в сумі більше 1,108 млрд. грн., з яких 1,107 млрд. грн. - по загальному фонду і 1,294 млрд. грн - по спеціальному. Порівняно з поточним роком витрати загального фонду ГПУ збільшено на 156 млн. грн., що складає 16,7%. Витрати на утримання МВС передбачені у розмірі 10,895 млрд. грн., що приблизно на 30% більше, ніж в бюджеті поточного року. При цьому фінансування бюджетної програми «Керівництво і управління діяльністю органів внутрішніх справ» збільшене на 2,6% - до 255,536 млн. грн.

Тим часом найбільше збільшення бюджету, згідно з проектом, планується в Міністерстві оборони — в Кабміні пропонують збільшити витрати на його утримання в порівнянні з 2009 р. більш ніж на 5 млрд. грн - до 12,733 млрд. грн. (з них більше 8 млрд. грн - по загальному фонду, а 4 млрд. грн. - по спеціальному). Витрати на Міноборони на 70% вище, ніж передбачалося в бюджеті цього року.

За матеріалами «Коммерсант-Украина» .

 

Загрузка...
Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.