Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Новости Экономика януковичзапорожьемости

Янукович пообіцяв Запоріжжю півмільярда на мости

1
base article image


Глава держави пообіцяв виділити 500 млн. грн. на будівництво мостових переходів через Дніпро. 

Про це Президент України Віктор Янукович заявив під час перебування в Запоріжжі.

«Ми домовилися, що після липня ми значно збільшимо кількість робітників на цьому будівництві. До кінця року буде виділено близько 500 млн. грн. Цієї суми вистачає для оплати проектних робіт та праці робітників, а також закупівлі спецтехніки і спецобладнання, які вже замовлені і виготовляються в Україні та за кордоном», - заявив глава держави, ознайомившись з ходом будівництва.

Будівництво двох чотирисмугових автомобільних мостів (660-метровий вантовий міст через нове Дніпро з пілоном заввишки 165 метрів і 340-метровий міст через старе Дніпро) почалося у 2004 році. Первинна вартість будівництва, завершити яке планувалося до 2009 року, складала 2 млрд грн. Проте, через проблеми з фінансуванням термін здачі об’єктів був перенесений на 2012 рік, і кошторис зріс до 5,3 млрд. грн.

Нагадаємо, 22 червня Президент Віктор Янукович відвідав Запоріжжя, де ознайомився з ходом будівництва мостів, відвідав об’єкти Національного заповідника «Хортиця» і взяв участь в засіданні комітету економічних реформ у Запорізькій облдержадміністрації.

За матеріалами: «КоммерсантЪ-Украина».

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.