Погода
Погода в Киеве
Погода в Харькове
Погода во Львове

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

влажность:

давление:

ветер:

Новости Экономика профпілкипрожитковий мінімум

Профспілки порахували, яким має бути прожитковий мінімум

3
base article image

 

За підрахунками Національного форуму профспілок України прожитковий мінімум має складати 2356 гривень на місяць.

Про це сказав голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«За нашими підрахунками мінімальна сума, яка потрібна українцю на місяць має становити не менше 2356 гривень. Ми просто вирушили на ринок і у магазин та придбали усе, що влада поклала своєму народу у місячний споживчий кошик», - сказав М.Якібчук.

За його словами у цій сумі були враховані реальні ціни на продукти харчування в Україні. В суму також включили прагнення українців читати книжки та газети, відвідувати кіно чи театри. М.Якібчук зазначив, що прожитковий мінімум окрім фізіологічного виживання має враховувати розширене відновлення робочої сили, а також розвиток і зростання фізичних та розумових сил члена суспільства.

Для забезпечення такого прожиткового мінімуму, як зазначив М.Якібчук, слід зробити зміни у перерозподілі ВВП між найманими працівниками, роботодавцями і державою. Так, доля зарплати у вартості кінцевого продукту, робіт або послуг має становити 55-80%, як у розвинутих країнах Європи, а не 17-28%, які в Україні.

Загрузка...
Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.